Geoblog.pl    qoobson    Podróże    Tajlandia Indonezja VI 2009    Dzielnica handlowa/Ostatnie chwile w Chiantown

Dzielnica handlowa/Ostatnie chwile w Chiantown

Tajlandia, Bangkok

I jak tu nie pisac o jedzeniu...

Kolacja niebo w gebie! Restauracja na yeowarat (ulica zlotnikow i nasza, choc ze zlotem po szopingu wiele wspolnego nie mamy) w kipiacym chinatown, specjalizacja seafood. Aga jadla mule z grilla (z jej brzuchem chyba lepiej, daje mu 8/10), a ja nieodmiennie tom yum, tym razem z krewetkami, ryba, krabami, osmiornicami i piekielnie ostre - jak trzeba. Zaprawilem pieczonymi ostrygami w slodkim sosie i popilem duza Singha (piwo i lokalne bostwo). Wszystko w przystepnej cenie - okolo 30 pln za dwoje. Uwaga M&Msy:T&K Seafood to knajpa zacna i godna polecenia!

Szoping byl ok. Ciuchow nie kupilismy. Prezentow tez nie. Kupimy wracajac, bo wyprzedaze w pelni. Mamy za to nowy obiektyw, wiec niedlugo moze jakies zdjecia naszej produkcji.

Pozdrawiam,
K aka Maciej Nowak.

Nastepne newsy z Indonezji

BB,DJ,PW i CA
BB,DJ,PW i CA - 2009-06-07 10:02
Jestescie juz na Bali?? Jak udala sie podroz? Hemingway do roboty bo nie ma co czytac. Pozdrawiamy , moc buziaczkow dla calej trojki . U nas leje i jest be - Wam to dobrze,eh.
Calujemy i czekamy na newsy

qoobson
qoobson - 2009-06-08 09:32
Z goracych newsow: MAJA siada i zaczyna raczkowac!!! u nas nie pada ;)

qoobson
Jakub Stępień